Rock School

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Rock School

...


+6
Naomi
Amai
Henrietta Fernandes
Atrita Raikou
Shoichi
Tarcio
10 posters

    Czytelnia

    Henrietta Fernandes
    Henrietta Fernandes
    Deszczowa dziewczyna


    Liczba postów : 41
    Join date : 23/02/2011
    Age : 28

    Karta Postaci
    Imię: Henrietta
    Nazwisko: Fernandes
    Klasa (admin): I LO - B

    Czytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia

    Pisanie by Henrietta Fernandes Sro Mar 30, 2011 7:17 pm

    - Ja jestem Henrietta Fernandes i eeee jestem tu nowa.- Powiedziała dziewczyna i ukłoniła się jak to robią mieszkańcy krajów dalekiego wschodu, gdy nagle z jej czoła poleciała mała rzeczka krwi. Otworzył jej się strupek. Najwyraźniej włosy które wcześniej się tego trzymały, przy ukłonie odleciały.
    - Ekh...- Henri próbowała jakoś załagodzić sytuację. "No dawaj dziewczyno, charyzma!"- tym na moim czole proszę się nie przejmować, ja mam tak zawszę. Mam nadzieję, że będzie nam się miło współpracowało.- Dziewczyna ścisnęła Stefana i uśmiechnęła się szeroko. - Swoją drogą ma ktoś chusteczkę higieniczną?
    Tarcio
    Tarcio
    Dark Admin


    Liczba postów : 495
    Join date : 15/02/2011

    Karta Postaci
    Imię: Taro
    Nazwisko: Yamada
    Klasa (admin): III LO - C

    Czytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia

    Pisanie by Tarcio Sro Mar 30, 2011 7:25 pm

    Uśmiechnął się do dziewczyn musiał się oswoić z faktem, że jest jedynym facetem, ale co tam mu to nie robiło dużej różnicy. Spojrzał na dziewczynę która pytała o chusteczkę, sięgnął do kieszeni i wyjął z niej opakowanie chusteczek po czym podał je dziewczynie. Z tego co zdążył wywnioskować to nie dość że był jedynym mężczyzną to jeszcze był najstarszy ze zgromadzonych.
    Naomi
    Naomi
    Muzykantka/Uwodzcielka


    Liczba postów : 318
    Join date : 27/02/2011
    Skąd : Z Hiszpanii

    Karta Postaci
    Imię: Naomi
    Nazwisko: Hait
    Klasa (admin): II LO - A

    Czytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia

    Pisanie by Naomi Sro Mar 30, 2011 7:32 pm

    - No dobra, to jak jesteśmy już tak daleko, to może ktoś coś opowie o sobie? - zapytała. Ona zbytnio nie lubiła, pierwsza się przedstawiać. Poprawiła swoje niebieskie włosy po czym, znudzonym wzrokiem spojrzała na zebranych. Nie przepadała za organizacyjnymi spotkaniach.
    Elisa
    Elisa
    Szkolny Diabeł


    Liczba postów : 19
    Join date : 27/02/2011

    Karta Postaci
    Imię: Elisa
    Nazwisko: Smyf
    Klasa (admin): II LO - A

    Czytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia

    Pisanie by Elisa Sro Mar 30, 2011 7:49 pm

    Elisa wysłuchała wszystkich, a następnie rozejrzała się po tutaj obecnych. - No to może niech najpierw opowie nam coś o sobie Taro? - zapytała patrząc się na niego. No jest jedynym tutaj facetem, więc...chyba powinien pierwszy. Czekała na jego reakcję. Dziewczyna była cały czas wyprostowana, a jej twarz była nie do określenia.
    Tarcio
    Tarcio
    Dark Admin


    Liczba postów : 495
    Join date : 15/02/2011

    Karta Postaci
    Imię: Taro
    Nazwisko: Yamada
    Klasa (admin): III LO - C

    Czytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia

    Pisanie by Tarcio Sro Mar 30, 2011 7:58 pm

    Oparł się rękoma o stolik i spojrzał na Elisę lekko zdziwiony, że on ma pierwszy gadać o sobie? To mu się ani trochę nie podobało w końcu i tak kończył już tą szkołę więc nie miał co gadać jakiś głupot o sobie.
    -Ja? Nie dzięki i tak kończę szkołę więc długo nie zabawię w samorządzie.
    Ziewnął znudzony zasłaniając twarz ręką, nie miał ochoty snuć żadnych opowiadań czy innego durnego paplania o sobie.
    Naomi
    Naomi
    Muzykantka/Uwodzcielka


    Liczba postów : 318
    Join date : 27/02/2011
    Skąd : Z Hiszpanii

    Karta Postaci
    Imię: Naomi
    Nazwisko: Hait
    Klasa (admin): II LO - A

    Czytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia

    Pisanie by Naomi Sro Mar 30, 2011 8:35 pm

    - Widać, że wszyscy są chętni. - powiedziała. Ona też nie miała zbytnio zamiaru mówić o sobie, gdyż zbytnio za tym nie przepadała. Krążyła wzrokiem po całej bibliotece. Nie za bardzo interesowało ją to organizacyjne spotkanie, no ale mus to mus.
    Elisa
    Elisa
    Szkolny Diabeł


    Liczba postów : 19
    Join date : 27/02/2011

    Karta Postaci
    Imię: Elisa
    Nazwisko: Smyf
    Klasa (admin): II LO - A

    Czytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia

    Pisanie by Elisa Sro Mar 30, 2011 8:48 pm

    Elisa czekała, aż ktoś wreszcie coś powie. Zerknęła na Naomi. Dziwiło ją to że były do siebie podobne, jednak była widać że ta oto Elisa była młodsza o rok. - Jak nikt nie chce o sobie mówić to może zaczniemy głosowanie? - zapytała rozglądając się po bibliotece. Poprawiła swoje włosy, a następnie swój dziwny kaptur.
    Naomi
    Naomi
    Muzykantka/Uwodzcielka


    Liczba postów : 318
    Join date : 27/02/2011
    Skąd : Z Hiszpanii

    Karta Postaci
    Imię: Naomi
    Nazwisko: Hait
    Klasa (admin): II LO - A

    Czytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia

    Pisanie by Naomi Sro Mar 30, 2011 8:56 pm

    - Racja, tak by było najlepiej. - powiedziała. Na razie nie miała pomysłu na kogo zagłosuje, ale zaczęła nad tym rozważać. Katem oka spojrzała na Taro, a potem na Henriettę i tak w kółko, oczywiście nie pomijając Elise. Nic nie wiedziała o charakterach zebranych. Miała nadzieję, że wybierze dobrze. - No dobra ja jestem za Elise. - rzekła po dłuższym zamyśle.
    Tarcio
    Tarcio
    Dark Admin


    Liczba postów : 495
    Join date : 15/02/2011

    Karta Postaci
    Imię: Taro
    Nazwisko: Yamada
    Klasa (admin): III LO - C

    Czytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia

    Pisanie by Tarcio Czw Mar 31, 2011 12:35 pm

    Przyglądał się uważnie dziewczynom żeby dokonać dobrego wyboru, obserwował ich zachowanie jak i każdy najmniejszy gest. Nie widział w żadnej z dziewczyn wystarczająco odpowiedzialnej osoby na to stanowisko, westchnął ciężko i chwycił listę i długopis zapisując kto na kogo oddał głos, sam postanowił, że swój utajni.
    -Mój głos pozostanie tajny ale zapiszę go jak już wszystkie zadecydujecie.
    Naomi
    Naomi
    Muzykantka/Uwodzcielka


    Liczba postów : 318
    Join date : 27/02/2011
    Skąd : Z Hiszpanii

    Karta Postaci
    Imię: Naomi
    Nazwisko: Hait
    Klasa (admin): II LO - A

    Czytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia

    Pisanie by Naomi Czw Mar 31, 2011 12:56 pm

    - Jak chcesz. - powiedziała. Nie miała zamiaru go zmuszać, by od razu ujawnił swój głos. Spojrzała na dziewczyny. - Wy jak uważacie? - zapytała. Ona już wybrała. Jedynie znała Elise i jako tako znała. Poprawiła swoją grzywkę, gdyż spadała jej na włosy, czego nie lubiła. Spojrzała na zegarek, siedziała tutaj już strasznie długo i miała nadzieję, że zaraz skończy się to głupie spotkanie.

    Brak "z/t" nigdzie nie wyszłaś Razz Twoja postać nie może opuścić czytelni dopóki nie zakończy się spotkanie!
    Tsuya
    Tsuya


    Liczba postów : 38
    Join date : 23/03/2011

    Karta Postaci
    Imię: Tsuya
    Nazwisko: Rene
    Klasa (admin):

    Czytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia

    Pisanie by Tsuya Czw Mar 31, 2011 3:35 pm

    Weszła do czytelni. Przynajmniej tu było na tyle cicho, że mogła poczytać. Pierwsze co rzuciło jej się w oczy to garstka ludzi, jednak zignorowała ich. Jednak był tam ktoś jeszcze...Jej podobno "Brat". Usiadła na jakimś wolnym krześle z dala od wszystkich wybrała jakąś tam książkę i zagłębiła się lekturze.
    Tarcio
    Tarcio
    Dark Admin


    Liczba postów : 495
    Join date : 15/02/2011

    Karta Postaci
    Imię: Taro
    Nazwisko: Yamada
    Klasa (admin): III LO - C

    Czytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia

    Pisanie by Tarcio Czw Mar 31, 2011 3:47 pm

    Ziewną znudzony po raz któryś miał już dość tego całego spotkania. Odłożył listę znów na stolik i zszedł z niego, spojrzał na dziewczyny.
    -Mam dość tego spotkania, róbcie co chcecie.
    Widząc przy jednym ze stolików osobę, która najpewniej jest jego siostrą uśmiechnął się i podszedł do dziewczyny, oparł się o krzesło, na którym siedziała.
    -Cześć, co tam słychać?
    Tsuya
    Tsuya


    Liczba postów : 38
    Join date : 23/03/2011

    Karta Postaci
    Imię: Tsuya
    Nazwisko: Rene
    Klasa (admin):

    Czytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia

    Pisanie by Tsuya Czw Mar 31, 2011 3:53 pm

    Spojrzała na swojego 'braciszka'.
    -Chyba wdać ze czytam co nie?
    Powróciła do czytania. jednak nie na długo gdyż ten nadal nad nią stał.
    -Chciałeś, coś? Pogadać czy coś w tym stylu? I proszę Cię. Nie opieraj się tak o to krzesło bo normalnie zaraz zlecę.
    Popatrzyła na niego błagalnie. W sumie to nie był on nawet taki zły, jaki wydawał się jej na początku.
    Naomi
    Naomi
    Muzykantka/Uwodzcielka


    Liczba postów : 318
    Join date : 27/02/2011
    Skąd : Z Hiszpanii

    Karta Postaci
    Imię: Naomi
    Nazwisko: Hait
    Klasa (admin): II LO - A

    Czytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia

    Pisanie by Naomi Czw Mar 31, 2011 3:56 pm

    Naomi spojrzała na Taro, a to na dziewczyny. Spotkanie było tak ciekawe, jak egzaminy końcowe. Oparła się o stół. W końcu postanowiła już iść. - Pa. - powiedziała. Wstała i ruszyła w stronę swojego pokoju. Chciała tam trochę odpocząć. Zerknęła jeszcze na Elise, po czym wyszła.

    z/t akademik
    Tarcio
    Tarcio
    Dark Admin


    Liczba postów : 495
    Join date : 15/02/2011

    Karta Postaci
    Imię: Taro
    Nazwisko: Yamada
    Klasa (admin): III LO - C

    Czytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia

    Pisanie by Tarcio Czw Mar 31, 2011 4:27 pm

    Usiadł na krześle obok dziewczyny zakładając nogę na owe krzesło, uśmiechnął się.
    -Jakoś tak nie za ciekawie wyszło ostatnio.
    Zabrał jej książkę i odłożył gdzieś na bok, chciał jakoś na spokojnie porozmawiać z siostrą, nie wiedział o jej istnieniu aż do tamtego dnia do potwierdzenia tego przez jego ojca który o wszystkim wiedział, a go nie poinformował za co miał do niego żal nie miał zamiaru jednak teraz o tym myśleć.
    -Wtedy jak rozmawiałem z ojcem....on potwierdził, że jesteś moją siostrą. Ukrył przede mną ten fakt, nie chciałbym miał jakikolwiek kontakt z kimś oprócz niego. Dlatego nie mogłem uwierzyć w ten fakt.
    Chłopak rozejrzał się po pomieszczeni, jakoś nie chciał rozmawiać o takich rzeczach w tym miejscu.
    -Może pójdziemy w inne miejsce? Możemy iść albo do akademika bądź do mojego mieszkania.
    Przez cały ten czas mówił szeptem, nie chciał by ktokolwiek słyszał ich rozmowę.
    Elisa
    Elisa
    Szkolny Diabeł


    Liczba postów : 19
    Join date : 27/02/2011

    Karta Postaci
    Imię: Elisa
    Nazwisko: Smyf
    Klasa (admin): II LO - A

    Czytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia

    Pisanie by Elisa Czw Mar 31, 2011 4:33 pm

    Elisa już ponuro siedziała sobie byle jak, a następnie wstała i rozejrzała się. - To ja już spadam - oznajmiła i powolnym krokiem ruszyła w stronę drzwi. pociągnęła za klamkę, otwierając drzwi. Poprawiła swój kaptur i powolnym krokiem ruszyła w stronę swojego pokoju. Nie miała nic do roboty. Po chwili znikła.

    zt.
    Tsuya
    Tsuya


    Liczba postów : 38
    Join date : 23/03/2011

    Karta Postaci
    Imię: Tsuya
    Nazwisko: Rene
    Klasa (admin):

    Czytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia

    Pisanie by Tsuya Czw Mar 31, 2011 4:35 pm

    -Eh....
    Westchnęła przeciągle kiedy zabrał jej książkę. 'A była taka ciekawa' pomyślała. jednak kiedy usłyszała pierwszą część jego zdania, jak na zawołanie spochmurniała.
    -Wiem, że Nam trochę dziwnie poszło na początku, ale o czym niby chcesz ze mną pogadać hm..?
    Wzięła książkę do reki odkładając ją na jej pierwotne miejsce. Nie miała chyba o czym rozmawiać z chłopakiem. No bo w końcu o czym miała z nim gadać?!
    Tarcio
    Tarcio
    Dark Admin


    Liczba postów : 495
    Join date : 15/02/2011

    Karta Postaci
    Imię: Taro
    Nazwisko: Yamada
    Klasa (admin): III LO - C

    Czytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia

    Pisanie by Tarcio Czw Mar 31, 2011 4:41 pm

    Spojrzał na nią trochę zdziwiony i westchnął ciężko, chciał z nią ogólnie porozmawiać w końcu w ogóle jej nie znał, a przecież była jego siostrą.
    -Tak ogólnie chciałbym z tobą porozmawiać. Chodź.
    Skończywszy wypowiedź wstał z krzesła i skierował się do wyjścia, zatrzymał się przy drzwiach czekając na dziewczynę.
    Tsuya
    Tsuya


    Liczba postów : 38
    Join date : 23/03/2011

    Karta Postaci
    Imię: Tsuya
    Nazwisko: Rene
    Klasa (admin):

    Czytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia

    Pisanie by Tsuya Czw Mar 31, 2011 4:44 pm

    -No dobra..jak muszę to idę.
    Westchnęła idąć zaraz za chłopakiem, zamyślona.
    -Tylko gdzie?
    Dodała szybko. Przecież nie wiedziała gdzie ma w ogóle iść. Było to dziwne...niby był jej bratem, a w cale o nim nic nie wiedziała. Robiło się nieciekawie.
    Tarcio
    Tarcio
    Dark Admin


    Liczba postów : 495
    Join date : 15/02/2011

    Karta Postaci
    Imię: Taro
    Nazwisko: Yamada
    Klasa (admin): III LO - C

    Czytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia

    Pisanie by Tarcio Czw Mar 31, 2011 4:54 pm

    Uśmiechnął się kładąc dłoń na głowie dziewczyny i lekko psując jej fryzurę. Wydawało mu się że ona jakby bała się go. Nie był przecież potworem tylko człowiekiem i nie miał zamiaru zrobić krzywdy własnej siostrze.
    -Nie bój się mnie.
    Zaczął szukać w kieszeniach kluczy do pokoju w akademiku ale niestety nie znalazł ich, miał jedynie klucze do mieszkania.
    -Nie mam kluczy do pokoju w akademiku więc musimy chyba iść do mojego mieszkania. Ale co tam będę gadał, chodź.
    Ruszył powoli w kierunku wyjścia ze szkoły a następnie swojego mieszkania patrząc czy Tsuya idzie za nim.

    z/t---> Mieszkanie Taro & Cassie
    Tsuya
    Tsuya


    Liczba postów : 38
    Join date : 23/03/2011

    Karta Postaci
    Imię: Tsuya
    Nazwisko: Rene
    Klasa (admin):

    Czytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia

    Pisanie by Tsuya Czw Mar 31, 2011 4:59 pm

    -Ręce, przy sobie. Ty nie masz takiego problemu, by jakoś wyglądać, a przez ciebie to teraz mam siano na głowie.
    Burknęła cicho, poprawiając dłonią włosy.
    -No przecież idę...
    Spuściła głowę, tak że grzywka zaczęła spadać jej na oczy.
    -I chce abyś wiedział, że ja się w cale Ciebie nie boję...no może trochę...


    z/t
    Henrietta Fernandes
    Henrietta Fernandes
    Deszczowa dziewczyna


    Liczba postów : 41
    Join date : 23/02/2011
    Age : 28

    Karta Postaci
    Imię: Henrietta
    Nazwisko: Fernandes
    Klasa (admin): I LO - B

    Czytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia

    Pisanie by Henrietta Fernandes Pią Kwi 01, 2011 5:22 pm

    Henrietta patrzyła jak inni wychodzą albo rozmawiają między sobą. Przez drugą część spotkania w ogóle nic nie mówiła, bo bolało ją czoło. Patrzyła, jak Taro i jakaś dziewczyna zbliżają się do drzwi. Jako, że dziewczyna nie miała zbytnio czasu tu siedzieć, napisała na karteczce imię Elise. Położyła ją na biurku, po czym wyszła.
    [z/t]
    Patrick
    Patrick


    Liczba postów : 6
    Join date : 11/04/2011

    Karta Postaci
    Imię: Patrick
    Nazwisko: Thompson
    Klasa (admin):

    Czytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia

    Pisanie by Patrick Sro Kwi 13, 2011 2:43 pm

    Patrick wszedł powolnym krokiem do pomieszczenia. Jest tutaj nowy, więc postanowił trochę pozwiedzać, by wiedzieć toi owo. Uwielbia przesiadywać godzinami w bibliotece, dlatego jako punkt pierwszy wycieczki po akademiku wybrał właśnie ją. Podszedł do pierwszego regału, po czym znalazł ciekawą książkę. Zauważył, że mają tu bardzo dużo dobrych pozycji do przeczytania, więc od razu wiedział, że będzie ją odwiedzał codziennie. Rozłożył się na kanapie i nie myśląc już o niczym pogrążył się w lekturze.
    Enyo
    Enyo


    Liczba postów : 11
    Join date : 27/04/2011

    Karta Postaci
    Imię: Enyo
    Nazwisko: Menny
    Klasa (admin):

    Czytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia

    Pisanie by Enyo Pią Kwi 29, 2011 6:08 pm

    Nerwowo rozejrzała się w okół. Sami zaczytani spokojni, kulturalni ludzie. Sięgnęła po jedną z książek i usiadła w wygodnym, bladoróżowym, zakurzonym fotelu. Otworzyła książkę, która była pewnie znowu jakąś nudną psychologiczną książką, która ma dotrzeć do zbuntowanej młodzieży i udała, że czyta. Zlustrowała pomieszczenie, było tu kilka osób z zaciekawieniem czytających książki i par, znajomych, przyjaciół które rozmawiały na tyle cicho by innym nie przeszkadzać. Nie miała zamiaru nikomu przeszkadzać , miała nadzieję, że ktoś sam do niej podejdzie i zagada. Zamknęła po cichu książkę i przeczytała jej recenzję. Okazało się, że książka jest kryminałem, więc Enyo otworzyła z zapałem książkę i zatopiła się w lekturze zapominając o całej reszcie świata.

    z/t

    Sponsored content


    Czytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 1:05 pm